Najväčší živý strom vytvorili ľudia v Lučenci. Najväčšia živá číslica k jubileu poňala 269 ľudí - išlo o jubilejnú 40-tku Majstrovstvá Slovenska v hode mobilom zaujali takmer 400 rekordmanov. V Košeci zlomili slovenský rekord v tvorbe čo najväčšieho adventného venca
Designer: Joomla Templates 3.2

ČIERNA NAD TISOU 18. 06. 2021 - Napísala nám Antónia Kozáková z Ruskej, okre Michalovce. Opäť sa mi splnil môj ďalší veľký sen. Do Čiernej Nad Tisou prišla pani prezidentka SR Zuzana Čaputová. Keď som sa to dopočula veľmi som sa tomu potešila a dúfala som v kútiku duše, že sa mi podarí s ňou stretnúť. Tiež som si predsavzala získať na servítku jej podpis.

A stalo sa tak. Najprv som sa jej predstavila povedala, že som 9-násobná slovenská a 3-nasobná svetová rekordmanka v zbieraní servítok . Potom som ju požiadala o podpis na servítku pre istotu na dva kusy. Na záver nechýbala spoločná fotografia. Prítomní novinári tiež zbadali o koho ide tak si tiež spravili z nás fotografie.

Pani prezidetnku som obdarila malým skromným darčekom- venovala som jej vlastnú s mojou podobizňou a podpisom. Na stretnutí som mala oblečené svoje obľúbené tričko Servítková Tonka. Na záver mi podala ruku a milo sa so mňou rozlúčila. Bol to pre mňa krásny a nezabudnuteľný deň v mojom živote.

pr kozakova 001

pr kozakova 002

pr kozakova 003

pr kozakova 004

FOTO: Slovenské rekordy/archív rekordmanky

-

Sunday the 4th. © Copyright 1998 - 2023, All rights reserved, Igor Svítok.