Unikátny rekord na dračej lodi na Malom Dunaji, absolvovali na nej 128 km Najväčšie sánky na Slovensku majú v Ilave, sú pre 7 ľudí Najväčšu zemiakovú placku pripravili v Liptovskom Mikuláši Strongman Peter Rekenei z Popradu vytvoril rekordy v ťahaní vagónov
Designer: Joomla Templates 3.2

Oznamujeme Vám, že rekordy sú v mesiaci september a október vybavované s miernym omeškaním. Spôsobené to je sťahovaním a rehabilitáciami. Vybavenie žiadosti urýchlite tak, že používate pri korešpondencii jednu e-mailovú adresu,  uprednostnite adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Tiež používajte na prenos dát https://wetransfer.com/. V jednom balíku nám pošlite komplet dokumentáciu. Link na stiahnutie nám príde, keď stiahneme podklady, tak vám príde oznam e-mail, že sme podklady stiahli. Netreba volať, vypisovať a veci majú spád. Tiež vloženie linku na wetransfer do e-mailu od vás, neodporúčame. lebo pri množstve pošty sa stane, že tento odkaz neberieme za wetransferový a prejde pár dní a stane sa neaktívny. Ďalší zbytočný problém je na svete a vzniknú zbytočné nedorozumenia.

Doposielanie podkladov e-mailom padne do spamu a je problém vyhodí nám to že nie sú podklady komplet.

Urýchlite tak vybavovanie vašej žiadosti a nám zjednodušíte život, 

ĎAkujeme za pochopenie.

Thursday the 8th. © Copyright 1998 - 2022, All rights reserved, Igor Svítok.