Sviečky Marty Kušnírovej z Lastomíra opäť zaujali Ôsmaci z tabuľky prvkov naskladali dovedna 643 rôznych slov V Sládkovičove vytvorili perfektný rekord s tekvicami, svietilo ich tam 310 kusov Rekord v skoku do výšky na bicykli má hodnotu 127 cm
Designer: Joomla Templates 3.2
Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

BRATISLAVA 13. 12. 2023 - Rekordman vytvoril najväčšiu kolekciu kresieb vtáčikov. Ku dňu 20. 11. 2023 pozostávala zo 755 operencov zo Slovenska a sveta. Snahu autora pekných kresieb oceňujeme certifikátom. Pán Peter Karpaty z Bratislavy vytvoril ustanovujúci slovenský rekord. Ide o precízne vytvorené diela. Ich počet je až 1.000 kusov. Zdrojov, z ktorých autor čerpal je viac, , ale hlavne z knihy Spevavce Slovenská  vo fotografii. Čo sa týka exotického vtáctva tak to autor vyhľadával cez Zoznam chránených vtákov  sveta.a  z publikácie Slovenské mená vtákov sveta.

Poteší nielen rekord, ale aj pohľad na pestrofarebné vtáčence. Prikladáme jedno dielko z dielne tohto rekordmana - glezg hrubozobý.

vtacisko 001

FOTO: © SLOVENSKÉ REKORDY/archív organizátora rekordu

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie textov a fotografií zo zdrojov webstránky slovenskerekordy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu autora je porušením autorského zákona.

 

Sunday the 25th. © Copyright 1998 - 2024, All rights reserved, Igor Svítok.