Sviečky Marty Kušnírovej z Lastomíra opäť zaujali Ôsmaci z tabuľky prvkov naskladali dovedna 643 rôznych slov V Sládkovičove vytvorili perfektný rekord s tekvicami, svietilo ich tam 310 kusov Rekord v skoku do výšky na bicykli má hodnotu 127 cm
Designer: Joomla Templates 3.2
Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

 Berlín 9. decembra 2023 (TASR) - V Nemecku vznikli v minulom roku v dôsledku výbuchov bankomatov škody za 110 miliónov eur. Vyplýva to z údajov Nemeckého združenia poisťovní (GDV). Z toho hotovosť predstavovala približne 30 miliónov eur, uviedla zástupkyňa výkonného riaditeľa GDV Anja Käfer-Rohrbachová. TASR o tom informuje na základe správy agentúry DPA.

V roku 2022 polícia podľa GDV zaznamenala nový rekord 496 prípadov vyhodenia bankomatov do vzduchu. V predchádzajúcom roku ich evidovali približne o 100 menej. Celkovo sa v Nemecku nachádza približne 55.000 bankomatov.
Ako preventívne opatrenia navrhuje združenie poisťovní zatvárať v noci vestibuly bánk, inštalovať alarmy proti vlámaniu a kamerové systémy a zabezpečiť farebné označenie bankoviek v prípade fyzických útokov na bankomaty.

„Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákon

Sunday the 14th. © Copyright 1998 - 2024, All rights reserved, Igor Svítok.