Sviečky Marty Kušnírovej z Lastomíra opäť zaujali Ôsmaci z tabuľky prvkov naskladali dovedna 643 rôznych slov V Sládkovičove vytvorili perfektný rekord s tekvicami, svietilo ich tam 310 kusov Rekord v skoku do výšky na bicykli má hodnotu 127 cm
Designer: Joomla Templates 3.2
Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

LASTOMÍR 15.1. 2024 - Rekordmanka z Lastomíra (okres Michalovce) rozšírila svoju zbierku sviečok, ktorá pozostáva už z 1.203 kusov. Predtým, v roku 2021, to bolo 702 kusov. Pani Kušnírová zúročila svoje viacročné zberateľské úsilie. Dnes je to vášeň trvajúca už tri desaťročia. Vznikla tak ako mnohé zberateľské kolekcie. Na začiatku urobilo radosť pár pekných kúskov voskových sviečok, ktoré si nechala pre potešenie. No postupne pribudli ďalšie kúsky. A to z takých krajín ako Nemecko, Čína, Egypt, Rakúsko, Chorvátsko, Bulharsko i USA. Čo všetko môže byť sviečka, vidíte na fotografiách. Na jednej sviečke sme našli aj Otčenáš. Zastúpenie tu majú aj veľkonočné vajíčka, ale aj vianočné ozdoby - hlavne nádherná vianočná guľa. V dome má pani Kušnírová jednu miestnosť vyhradenú na svoje sviečkové kráľovstvo. K jej oceneniu blahoželáme a zbierke prajeme, nech sa rozrastá. Milej rekordmanke želáme veľa síl a energie.

 sviecky 01

sviecky 02

sviecky 03

sviecky 07

sviecky 09

sviecky 10

sviecky 11

sviecky 12

sviecky 16

IMG 2497

 IMG 2516

FOTO: © SLOVENSKÉ REKORDY/archív organizátora rekordu

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie textov a fotografií zo zdrojov webstránky slovenskerekordy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu autora je porušením autorského zákona.

 

Sunday the 14th. © Copyright 1998 - 2024, All rights reserved, Igor Svítok.