Sviečky Marty Kušnírovej z Lastomíra opäť zaujali Ôsmaci z tabuľky prvkov naskladali dovedna 643 rôznych slov V Sládkovičove vytvorili perfektný rekord s tekvicami, svietilo ich tam 310 kusov Rekord v skoku do výšky na bicykli má hodnotu 127 cm
Designer: Joomla Templates 3.2
Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

MARTIN 26. 8. 2023 - Na letisku Tomčany pri Martine sa stretli nadšenci značky vozidiel OPEL. Išlo už o 8. stretnutie priaznivcov a vyvrcholilo to zložením obrieho loga z áut. Zložiť obrie logo z áut OPEL, nebolo také jednoduché ako by sa na prvý pohľad zdalo. Výsledkom musel byť obrazec čo najvernejší. Firmu založil v roku 1862 Adam Opel. Opel je jednou z najstarších európskych automobiliek, ktorá bola založená v Nemecku. Z pekných fotografií a prehlásenia svedkov potrebovali organizátori 86 áut aj s vodičmi. Logo sa podarili vytvoriť bez nejakej ujmy. K rekordu blahoželáme a zasielame certifikát.

2023 033 Logo Opel zlozene z aut foto 2

2023 033 Logo Opel zlozene z aut foto 3

FOTO: © SLOVENSKÉ REKORDY/archív organizátora rekordu

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie textov a fotografií zo zdrojov webstránky slovenskerekordy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu autora je porušením autorského zákona.

Thursday the 18th. © Copyright 1998 - 2024, All rights reserved, Igor Svítok.