Najväčší živý strom vytvorili ľudia v Lučenci. Najväčšia živá číslica k jubileu poňala 269 ľudí - išlo o jubilejnú 40-tku Majstrovstvá Slovenska v hode mobilom do diaľky v Lučenci. V Košeci zlomili slovenský rekord v tvorbe čo najväčšieho adventného venca
Designer: Joomla Templates 3.2

MARTIN 26. 8. 2023 - Na letisku Tomčany pri Martine sa stretli nadšenci značky vozidiel OPEL. Išlo už o 8. stretnutie priaznivcov a vyvrcholilo to zložením obrieho loga z áut. Zložiť obrie logo z áut OPEL, nebolo také jednoduché ako by sa na prvý pohľad zdalo. Výsledkom musel byť obrazec čo najvernejší. Firmu založil v roku 1862 Adam Opel. Opel je jednou z najstarších európskych automobiliek, ktorá bola založená v Nemecku. Z pekných fotografií a prehlásenia svedkov potrebovali organizátori 86 áut aj s vodičmi. Logo sa podarili vytvoriť bez nejakej ujmy. K rekordu blahoželáme a zasielame certifikát.

2023 033 Logo Opel zlozene z aut foto 2

2023 033 Logo Opel zlozene z aut foto 3

FOTO: © SLOVENSKÉ REKORDY/archív organizátora rekordu

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie textov a fotografií zo zdrojov webstránky slovenskerekordy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu autora je porušením autorského zákona.

Thursday the 28th. © Copyright 1998 - 2023, All rights reserved, Igor Svítok.