Najmenší Betlehem z drôtu v škrupinke lieskovca od Márie Krajčovej Najväčšia zbierka pivových pohárov Jozefa Sýkoru z Poproča Zaregistrovali sme unikátnu zbierku elektrónok Najviac vybehnutí na skokanské mostíky za rok má na svojom konte Filip Kravčák
Designer: Joomla Templates 3.2

BRATISLAVA 13. 1. 2021 - Jozef Horvatovič z Bratislavy sa rozhodol , že prekoná vlastný rekord. Dal si spraviť číro. Po doručení fotografií sme zistili, že dĺžka vlasov po ostrihaní dosahovala dĺžku 35 cm. Vylepšil tak svoj minuloročný rekord, ktorý mal hodnotu 26 cm. 

 Podholené vlasy, ktoré prenikli módy, majú takisto korene v alternatívnej scéne - hoci nie práve v punkovej subkultúre, tá si ho osvojila až neskôr. Pri tomto strihu je časť vlasov na jednej ale aj na druhej strane hlavy viditeľne oholená, zatiaľ čo zvyšok vlasov ostáva v pôvodnej forme. Tento štýl vzkriesila modelka Alice Dellal v roku 2008, keď začala nosiť účes s dlhými vlasmi na jednej strane, pričom na druhej mala vlasy nad uchom vyholené. Neskôr tento trend začali nasledovať aj ďalšie mediálne známe osoby, ako trebárs speváčka Rihanna.

IMG 4503

IMG 4506

IMG 4509

FOTO: Slovenské rekordy/archív rekordmana

Saturday the 27th. © Copyright 1998 - 2021, All rights reserved, Igor Svítok.