Sviečky Marty Kušnírovej z Lastomíra opäť zaujali Ôsmaci z tabuľky prvkov naskladali dovedna 643 rôznych slov V Sládkovičove vytvorili perfektný rekord s tekvicami, svietilo ich tam 310 kusov Rekord v skoku do výšky na bicykli má hodnotu 127 cm
Designer: Joomla Templates 3.2
Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Bratislava 3. marca 20222 (TASR) - V stredu (2. 3.) požiadalo o vydanie cestovného pasu 10.492 ľudí. Ide o rekordný počet žiadateľov. TASR o tom informovala hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová. Polícia apeluje na verejnosť, aby nešírila paniku.

Podľa slov polície sa pri enormnom počte žiadateľov nedalo vyhnúť zdržaniu a dlhým zástupom ľudí. "Z našej strany sme urobili maximum, na oddeleniach dokladov sme zabezpečili maximálny počet pracovníkov. Na prijímanie žiadostí o vydanie dokladov využívame všetky pracoviská. Ich chod je počas stránkových hodín zabezpečený nepretržite, bez obedňajšej prestávky," skonštatovala Bárdyová s tým, že vyhotovovanie dokladov zabezpečuje Národné personalizačné centrum, ktorého kapacity sú naplnené.
Polícia eviduje podobný rekord z 23. mája 2012, keď si o doklady žiadalo 7773 občanov.

„Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona“.

 

Saturday the 22nd. © Copyright 1998 - 2024, All rights reserved, Igor Svítok.