Najväčší živý strom vytvorili ľudia v Lučenci. Najväčšia živá číslica k jubileu poňala 269 ľudí - išlo o jubilejnú 40-tku Majstrovstvá Slovenska v hode mobilom do diaľky v Lučenci. V Košeci zlomili slovenský rekord v tvorbe čo najväčšieho adventného venca
Designer: Joomla Templates 3.2

Postup - podanie žiadosti o spoluprácu na rekorde

1, Spoluprácu začína s GDPR - ochrana osobných údajov klinknite na    LINK TU .  Po prečítaní textu v dolnej časti je link na formulár. Vyplníte meno a priezvisko, email a súhlas odošlite. 

2, Prví žiadatelia potom si podajú žiadosť o spoluprácu - na túto stránku budú automaticky presmerovaný.
Neprehliadnite v pošte aktivačný e-mail, až po odkliknutí linku je vaša žiadosť aktívna. 
Do pošty vám príde potom e-mail, že vaša žiadosť bola prijatá. 

Tí, ktorí si urobili v minulosti GDPR pokračujú na cez tento   LINK TU.  

3, Po vzájomnej komunikácii o hodnote rekordu, a možnostiach jeho realizácie, objasnení nákladov vám zašleme prvý e-mail. Tu je aj dopyt na vek žiadateľa. V prípade, že žiadateľ má menej ako 16 rokov, potrebný súhlas rodičov. 

4, Ak máte záujem o medialu alebo pohár tak v e-shope https://rekordy.sk/ si ho môžete objednať 

Počas komunikácie používajte vaše číslo rekordu + názov. V opačnom prípade vybavovanie vašej požiadavky spomaľujete.

 5, V ďalšom bode realizujete rekord, zdokumentujete ho a pošlete dáta cez https://wetransfer.com/
 
Uvádzate tam tieto údaje:

To e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Your e-mail zadáte tu váš email

Message - tu skopírujte číslo vášho rekordu- vzor 2020_123 MAXIZBIERKA NOHAVIC.

Zbaľte súbory do jedného adresára, neposielajte fotografie po jednom kuse, možno video pošlite osobitne, je to vždy väčší objem dát.

O prijatí podkladov a výsledku rekordu vás budeme priebežne informovať.

Základné podmienky registrácie rekordov:

 • Keď si podávate žiadosť, je dôležité, aby ste nám v nej poskytli čo najviac informácií.
 • Aký výkon - hodnotu chcete dosiahnuť vy svojim pokusom o rekord.
 • Ako, kde a akým spôsobom chcete vytvoriť Váš rekord.
 • Rekord musí byť merateľný, jednotka rekordu musí byť reálna hodnota. 
 • Položte si tiež otázku: Môže môj pokus niekto zlomiť alebo ho zopakovať?
 • Treba myslieť aj na štandardy. Zvážte teda aj to, či dá sa robiť rekord niekde inde. Nie je to výhradné špecifikum regiónu, jednotlivca, skupiny? Je to teda univerzálny pokus?
 • Svedectvá z rekordu musia byť overené, preukázané dôveryhodnou dokumentáciou.
 • Ak by sa svedectvá - vyjadrenia svedkov, alebo dokumentácia podstatne líšila od požiadaniek alebo pravidiel, ktoré sme vám zaslali, tak takýto pokus môžeme preklasifikovať len vo výnimočnom prípade. Vo väčšine prípadov nebude pokus uznaný ako platný.
 • Tiež neprijímame žiadosti, ak ide o nevhodnú činnosti činnosť, ktorá by mohla spôsobiť návštevníkom, divákom ale i zvieratám potenciálne škodiť alebo spôsobiť ohrozenie majetku.
 • Neregistrujeme žiadosti od ľudí - detí vo veku do 16 rokov. Musia nám vopred zaslať súhlas rodičov. Informácia pre žiadateľa je dostupná až po podaní žiadosti.
 • V prípade potreby konzultujeme špeciálne požiadavky s odborníkmi. Môže to spôsobiť časové zdržanie a vyššie náklady.
 • Platby za služby si treba uhradiť včas. V prípade, že ste neurobili všetko pre zdárny rekord, alebo ste od rekordu odstúpili, platby v takomto prípade nevraciame
 • Viac informácii nájdete vo všeobecných podmienkach spolupráce po podaní žiadosti.

NOVÉ PRI PODANÍ ŽAIDOSTI:

Chcem využívať elektronickú komunikáciu* 

Vzhľadom na to že sa prešlo viac do online komunikácie a je podstane viac nasadená v komunikácii elektronická pošta, dávate k tomu súhlas.

Údaje na marketingové účely*

Označením políčka súhlasu a potvrdením dávam spoločnosti Igor Svítok-DATAPRESSCOMP dobrovoľný súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a tiež komerčnej komunikácie vrátane zasielania korešpondencie formou obyčajnej pošty, správy elektronickej pošty, formou služieb krátkych správ alebo iným obdobným spôsobom, a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, telefónne číslo, adresa elektronickej pošty a v prípade zmluvného vzťahu s Igor Svítok-DATAPRESSCOMP  aj iné osobné údaje týkajúce sa zmluvného vzťahu s Igor Svítok-DATAPRESSCOMP , a to po dobu 3 rokov od poskytnutia súhlasu a v prípade zmluvného vzťahu s Igor Svítok- DATAPRESSCOMP, po dobu trvania zmluvného vzťahu a následne na obdobie 3 rokov po ukončení zmluvného vzťahu. Beriem na vedomie, že súhlas môžem kedykoľvek odvolať, a to písomným oznámením zaslaným na adresu Igor Svítok-DATAPRESSCOMP  alebo iným spôsobom uvedeným na webovom sídle Igor Svítok-DATAPRESSCOMP - Slovenské rekordy a Datapresscomp.


Žiaľ, podklady poštou neprijímame, len vo výnimočných prípadoch.

Thursday the 28th. © Copyright 1998 - 2023, All rights reserved, Igor Svítok.