Stavanie májov na 1. mája Najviac ľudí bežiacich so psami po uliciach obce Halič Levočské rekordy - motorkári vs pirohy, veľká zemiaková placka, pečenie placiek 3 a príspevok pre malú Lianku E-shop rekordmanov - kúpou podporíte naše občianske združenie.
Designer: Joomla Templates 3.2

BRATISLAVA 27. 4. 2020 - Medzi zápisy do Knihy slovenských rekordov sa dostal zaujímavý rekord - najvyššia náhrada škody za ujmu spôsobenú cenzúrou. Stalo sa tak v prípade sociálnej siete FACEBOOK. Išlo o cenzurovanie osobného účtu, dochádzalo k nezverejňovaniu príspevkov užívateľa Jozefa Horvatoviča z Bratislavy, nemal tiež prehľad o návštevách svojich stránok. Začiatkom marca podal na Okresnom súde Bratislava I. návrh a bol prijatý na začatie konania v právnej veci. Požiadavka na odškodné predstavoval sumu 10.000.000 dolárov. Táto suma bola uvedená riadne na dokladoch podaných na súd v Bratislave.

Pán Horvatovič po zvážení všetkých alternatív prichádzajúcich do úvahy si nakoniec zabezpečil priame kontaky na žalovanú spoločnosť a prostredníctvom nich bude riešiť vec tak, aby došlo k náprave.

IMG 2266

IMG 2268

IMG 2269

IMG 2280

IMG 2290

FOTO: Slovenské rekordy/archív rekordmana

Thursday the 4th. © Copyright 1998 - 2020, All rights reserved, Igor Svítok.