Rekordy na toboganoch z Tatralandie Pozvánka na majstrovstvá v pľuvaní čerešňovej kôstky a jedení periek v Krivosúd-Bodovke - 2018 Lidl les v Tatrách má už celkom 746.100 zasadených stromčekov Za 39 sekúnd odsekol hrdlo na 65 fľašiach šampanského a sektu
Designer: Joomla Templates 3.2

BRATISLAVA 5. 12. 2017 - O najväčšie odškodné za nedoručenú zásielku požiadal Slovenskú poštu Jozef Horvatovič z Bratislavy. Jeho požiadavka pri reklamácii bola vyčíslená na sumu 2.000.000 euro ako náhradu škody za nedoručenú zásielku. Pošta túto reklamáciu neuznala, ale pomohlo to k tomu, že sa zásielka - list zrazu objavila a následne bola pánovi Horvatovičovi doručená.
Určite mnohí v vás poznáte ten pocit, že to čo sa vám cestou - poštou stratilo má pre vás inú hodnotu ako tabulkové sumy najväčšieho slovenského doručovateľa pošty. Citujeme - Za nedodanie poistenej zásielky, jej zničenie, stratu, odcudzenie, poškodenie obsahu alebo úbytok jej obsahu, je poskytovaná náhrada vo výške skutočnej škody, najviac však do výšky poistenia. Posielanú zásielku poštou si preto rozhodne poistite.
Ak vám to stojí za to, kľudne využite služby spoločnosti DHL. Tam sú vyššie sumy za poistenie vašej zásielky, v prípade straty balíka sa vám vráti viac peńazí späť. Ale tu to je asi zriedkavým javom. 

IMG 7043

FOTO: Slovenské rekordy/archív rekordmana

Monday the 25th. © Copyright 1999-2018 Igor Svítok Všetky práva vyhradené! Slovenské rekordy.