Kniha slovenských rekordov 2017. V Nitre odohrali 36 hodinový hokejbalový maratón - v pohode, zdraví, dobrej atmosfére Na multižánrovom podujatí Urban Art Festival zlomili dáždnikový rekord Najväčšia zbierka malých motocyklov a mopedov je vystavená na hrade
Designer: Joomla Templates 3.2

BRATISLAVA 5. 12. 2017 - O najväčšie odškodné za nedoručenú zásielku požiadal Slovenskú poštu Jozef Horvatovič z Bratislavy. Jeho požiadavka pri reklamácii bola vyčíslená na sumu 2.000.000 euro ako náhradu škody za nedoručenú zásielku. Pošta túto reklamáciu neuznala, ale pomohlo to k tomu, že sa zásielka - list zrazu objavila a následne bola pánovi Horvatovičovi doručená.
Určite mnohí v vás poznáte ten pocit, že to čo sa vám cestou - poštou stratilo má pre vás inú hodnotu ako tabulkové sumy najväčšieho slovenského doručovateľa pošty. Citujeme - Za nedodanie poistenej zásielky, jej zničenie, stratu, odcudzenie, poškodenie obsahu alebo úbytok jej obsahu, je poskytovaná náhrada vo výške skutočnej škody, najviac však do výšky poistenia. Posielanú zásielku poštou si preto rozhodne poistite.
Ak vám to stojí za to, kľudne využite služby spoločnosti DHL. Tam sú vyššie sumy za poistenie vašej zásielky, v prípade straty balíka sa vám vráti viac peńazí späť. Ale tu to je asi zriedkavým javom. 

IMG 7043

FOTO: Slovenské rekordy/archív rekordmana

Thursday the 13th. © Copyright 1999-2018 Igor Svítok Všetky práva vyhradené! Slovenské rekordy.