Najviac nakreslených srdiečok za viac ako 13 rokov Anton Reichmann vylepšil vlastný rekord v behu na 100 km na páse Najviac natiahnutých gumičiek na ukazováku - nový rekord E-shop rekordmanov - kúpou podporíte naše občianske združenie.
Designer: Joomla Templates 3.2

TURZOVKA - 19. 8. 2006 - Už po druhýkrát udelili v Turzovke titul Rekodman roka, ktorý si tu prevzal z rúk primátora mesta Turzovka Miroslava Rejdu silák z Košíc Juraj Barbarič. Získal ho za viaceré svetové a slovenské rekordy realizované v posledných dvoch rokoch, ktorý venoval výťažok aj zdravotne postihnutým deťom. Barbarič je počtom 5 držiteľom najväčšieho počtu 5 certifikátov z Guinnessovej knihy rekordov. Ten posledný bol za potiahnutie 1000 tonovej vlakovej súpravy. {mosimage} - Vážim si toto ocenie a bude mať svoje miesto v poličke pri ďalších cenách. Zároveň však zaväzuje, aby som splnil rekord, na ktorý sa pripravujem a to je potiahnute najväčšieho lietadla na svete  - Airbusu A380. Ďakujem aj Turzovčanom, ze ich pozornoť i potlesk, ktorý ma mi dostal pri mojom exhibičnom vytúpení.
Barbarič sa stal po magnetickom mužovi Karolovi Ostertagovi z Bratislavy ďalším držiteľom tohto titulu na základe výsledkov a aktivít, ktoré vedie Kniha slovenských rekordov. 

coko turzovka 06 131

coko turzovka 06 170

FOTO: PHOTOPRESS

 

 

 

Thursday the 21st. © Copyright 1998 - 2021, All rights reserved, Igor Svítok.